تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز

تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز

تعمیرکار ماشین لباسشویی درشیراز

عنوان مطالب

تعمیر ماشین لباسشویی که توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز انجام میشود.در نمایندگی موسوی ماشین لباسشویی  در اکثر مدل ها و برند ها توسط متخصصان و  با تجربه ترین تعمیرکارها در محل و در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت تعمیر انجام میشود.
تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز

تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز

 علت روشن نشدن لباسشویی

 در بسیاری از درخواست های ثبت شده در شیراز تعمیرات، مشتریان گفته اند که ماشین لباس شویی خاموش است یا روشن نمی شود، می خواهیم بررسی کنیم که چرا این مشکل در این بخش رخ می دهد؟ اول از همه باید ببینیم ماشین لباسشویی ما الکترونیکی است یا مکانیکی! اگر ماشین لباسشویی خودکار و الکترونیکی باشد، امکان پذیر است که: تخته الکترونیکی، خازن ورودی، کابل ها، سوکت و خود موتور می تواند عامل عدم روشن شدن باشد.
تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز

تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز

اگر ماشین لباس شویی مدلی از مدل های تایمر دار  مکانیکی باشد، این امکان وجود دارد که: کنترل کننده زمان،خازن، کابل، خروجی برق، موتور برای ایجاد این مشکل دخیل باشند. به استثنای برد الکترونیکی و تایمر، تمام خدمات تعمیر ماشین های لباسشویی در محل میتواند  انجام شود.
تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز در اسرع وقت توسط نمایندگی موسوی به محل فرستاده میشود.

 دلیل کار نکردن لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی روشن است اما فعالیت آن شروع نمی شود، قسمت های زیر ممکن است ضعیف کار کرده باشند یا دچار مشکل باشند:

خرابی درب میکرو سویچ
ترک یا شکستگی در زبانه درب
خراب بودن پمپ تخلیه و عدم خروج آب از لباسشویی
خرابی برد الکترونیکی و عدم ارسال دستور استارت کار
خرابی دکمه خاموش ، روشن
تمام شدن ذغال های مربوط به موتور
تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز
برای پیدا کردن عیب موجود باید تمامی قطعات به طور جداگانه تست شوند تا عیب یابی به صورت دقیق و تخصصی شکل بگیرد و این کار توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز که از نمایندگی موسوی ارسال میشود انجام میشود.

صدای لباسشویی

اگر صدای غیرطبیعی زیادی به یکباره و بدون هیچ مقدمه ای در رختشویی ظاهر شود، نشان می دهند که شکست در پمپ اگزوز است، اما اگر این صدا در طول زمان و در عرض چند هفته یا حتی ماه ظاهر شود،ممکن است مشکل عمده ای باشد، مانند شکست بلبرینگ های دیگ بخار یا یاتاقان های حرکتی.
تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز پیشنهاد می کند که اگر متوجه یک صدای غیرطبیعی (حتی صدای کم) شدید، به سرعت سعی داشته باشید که لباس شویی تان را تعمیر کنید، زیرا این مشکل در ابتدا با هزینه های بسیار پایین حل می شود.
با گذشت زمان می تواند باعث شکست و خرابی سایر قسمت ها شود و هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی افزایش یابد. بلبرینگ ها و کاسه های نمد حتما باید در تعمیر گاه های مجهز لباس شویی تعمیر شود و ت و لوازم مورد نیاز آن جایگیزین شود و در غیر این صورت در کمتر از ۶ ماه دوباره با رختشویی مشکل خواهید داشت.
زمان مورد نیاز برای تعویض بلبرینگ ها و تعادل سبد شستشو بین 3 تا 7 روز پس از انتقال سبد شستشو به نمایندگی و یا زمان تعیین شده توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز لست.
تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیرازاگر متوجه بوی بدی شدید که بعد از باز کردن درب لباس شویی اتفاق می افتد یا بعد از اینکه لباس ها را برداشته اید، بوی آن را حس کردید و یا هنگام پوشیدن بوی بدی حس کردید، بدانید که ماشین لباسشویی شما تحت تاثیر جرم گرفتگی قرار گرفته است.
برای حل این مشکل می توانید از جرم گیر های مخصوص ماشین لباس شویی استفاده کنید،یک دوره 30 دقیقه ای را صرف شستن با جرم گیر کنید، جرم زیادی از سبد خارج خواهد شد.
با انجام این کار علاوه بر از بین بردن بوی بد  رختشویی و لباس ها، کیفیت شستشو را افزایش می دهید، توصیه می شود حداقل هر 12 ماه یک بار از پودر جرمگیر برای ماشین خود استفاده کنید.
مطالب تصادفی :  تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری : 09173472414