پشتیبانی ال جی


پشتیبانی ال جی

عنوان مطالب

در این مقاله از سایت شیراز تعمیرات به شرح موضوع پشتیبانی ال جی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

مزایای استفاده از تعمیرگاه و پشتیبانی ال جی

پشتیبانی ال جی

پشتیبانی ال جی

از قطعات اصلی استفاده می کند.
داشتن تعمیرکار هایی که فقط در تعمیر همان دستگاه های ال جی تخصص دارند.

راهنمای پشتیبانی ال جی

اگر لوازم خانگی ال جی شما دارای برگه گارانتی شرکتی است و تاریخ گذاری نشده است، می تواند در صورت هرگونه مشکلی به شما کمک کند تا از مزایا و تعهداتی که نماینده رسمی ال جی برای محصولات خود دارد بهره مند شده و با تماس با پشتیبانی ال جی بر روی کارت گارانتی از این خدمات بهره مند شوید.

اما در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید از خدمات پس از فروش ال جی مانند اتمام تاریخ گارانتی و یا از بین رفتن برگه گارانتی بهره مند شده، می توانید با پشتیبانی ال جی تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر در مورد ال جی

ال جی، شرکت خوشه ای کره ای است. این شرکت پس از سامسونگ دومین شرکت بزرگ خوشه ای (فعال در چندین صنعت) در کره جنوبی است. دفتر مرکزی گروه ال جی در برج های دوقلوی ال جی در سئول قرار دارد.ال جی محصولات خود را به سه بخش دستگاه های الکترونیکی، مواد شیمیایی و تجهیزات مخابراتی تقسیم کرده است که هر کدام توسط یک یا چند شرکت تابعه و زیرمجموعه گروه ال جی مدیریت می شوند.

پشتیبانی ال جی

پشتیبانی ال جی

حقایق مهم در مورد ماشین ظرفشویی ال جی

اما برای اینکه ذرات غذایی در فرایند شستشو دست و پا گیر نباشند، بهتر است ظرف ها را از ذرات برنج و استخوان ماهی و سبزیجات سالاد با حوله کاغذی تمیز کرده و سپس در ماشین ظرفشویی قرار دهید.

مطالب تصادفی :  مرکز تعمیرات ظرفشویی ال جی

2- ماشین ظرفشویی را بیش از حد بار نکنید! شستن چند ظرف با دست باقی مانده خیلی بهتر از روبرو شدن با بسیاری از ظروف کثیف پس از شستن ماشین ظرفشویی است! پس ظرف ها را در فاصله ای تعریف شده و منظم در ماشین قرار دهید تا آب به همه آنها برسد.

3- داخل سینک، آب گرم را باز کنید تا هر چه سریع تر وارد ماشین ظرفشویی شود. چون فشار آب داخل ماشین بسیار کم است و زمان گرم شدن زمان می برد. این کار برای مصرف کننده های چرب در فصل سرما توصیه می شود.

۴- انتخاب برنامه شستشوی صحیح. ممکن است انتخاب یک برنامه کوتاه تر وسوسه انگیز باشد. برای صرفه جویی در وقت و پول، اما مراقب باشید. در این صورت شستن مورد نظر وجود نخواهد داشت و در نهایت شما ناراضی خواهید ماند.

مراحل تماس با پشتیبانی ال جی

اگر هر یک از محصولات ال جی شما خراب شده است، می توانید با نزدیکترین پشتیبانی ال جی تماس بگیرید. مشاوران ما ابتدا مشاوره مورد نیاز شما را به شما می دهند و اگر دستگاه شما با چند تکنیک ساده مشکلش حل شود، شما را برای حل مشکل هدایت می کنند، اما اگر مشکل نیاز به تخصص فنی و تعمیر اساسی داشته باشد، یک تکنسین از پشتیبانی ال جی برای کمک به شما فرستاده می شوند.

پشتیبانی ال جی

پشتیبانی ال جی

اهمیت تعمیر دستگاه در کوتاه ترین زمان

گاهی اوقات تعمیر یک سری لوازم باید در اسرع وقت انجام شود، چرا که در غیر این صورت می تواند آسیب های زیادی را روی دست شما بذارد.

مطالب تصادفی :  نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز

به عنوان مثال اگر یخچال شما ناگهان سرد شود و اگر مشکل سریع تر از بین نرفت، ابتدا تمام مواد غذایی در یخچال شما ذوب می شود و سپس می پوسد یا مثلاً پس از شستن ماشین لباسشویی، درب ماشین باز نمی شود، ممکن است لباس ها بوی بدی دهند و باید هر چه سریع تر خارج شود. در صورت داشتن مشکل و یا سوال از پشتیبانی ال جی با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی ال جی

پشتیبانی ال جی

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری : 09173472414