نمایندگی aeg آلمان

عنوان مطالب

نمایندگی aeg آلمان: آاگ در سال ۱۸۸۳ توسط امیل راتنو در برلین آلمان با هدف تولید برق صنعتی تأسیس شد. در نیمه اول قرن بیستم، این شرکت با ورود به بازار خودرو (بنز) و هواپیماها با استفاده از مهندسان مشهور در آن زمان، نام خود را اعتبار داد.

او همچنین در طول جنگ جهانی دوم به کار خود ادامه داد و تجهیزات و قطعات ریلی تولید کرد. این شرکت تولیدکننده و مخترع بسیاری از قطعات و دستگاه های لازم در لوازم خانگی و محصولات صنعتی بوده است.

نمایندگی aeg آلمان

نمایندگی aeg آلمان

یکی از بخش های اصلی AEG در تولید لوازم خانگی است که از سال ۱۹۹۴ الکترو لوکس دومین شرکت بزرگ تولید لوازم خانگی با خرید برند AAG در زمینه لوازم خانگی، محصولاتی با برند AEG تولید کرده و مسئولیت فروش و خدمات پس از فروش آن را برخوردار است.

امروزه لوازم خانگی AEG به عنوان یکی از با کیفیت ترین و لوکس ترین برندهای لوازم خانگی جهان به فروش می رسد. مشتریان این برند محبوب جهانی نیز به کیفیت و نوآوری محصولات AEG توجه دارند و از نمایندگی خود خدمات ویژه ای درخواست می کنند.

آیا محصولات موجود ساخت المان است؟

همان طور که الکترو لوکس اعلام کرد، با خرید برند  AEG در حوزه لوازم خانگی و البته خرید بیش از ۵۰ برند معتبر دیگر در سراسر جهان، الکترو لواکس سیاست خود را بر اساس حفظ برند و بهبود کیفیت تثبیت کرده است.
بنابراین این محصولات در سراسر جهان تولید می شوند و امروزه برند AEG منحصراً در آلمان تولید نمی شود. به جز مایکروویو، اجاق گاز، بقیه محصولات AEG در کشور های دیگری نیز تولید می شوند که معمولاً در اروپا مستقر هستند.
نمایندگی aeg آلمان

نمایندگی aeg آلمان

به عنوان مثال  ماشین رخت شویی AEG و ماشین ظرف شویی AEG عمدتاً در ایتالیا تولید می شوند که زادگاه لوازم شوینده در سراسر جهان است.  (نمایندگی aeg آلمان)

محصولات اصل aeg

با توجه به کیفیت و استحکام شرکت AEG در تولید و فروش لوازم خانگی و محبوبیت برند آن در ایران متاسفانه شاهد حضور برخی لوازم به خصوص رخت شویی و ماشین ظرف شویی فیک و جعلی می شویم.
این دستگاه ها تنها لوگوی aeg را بر روی آن ها دارند و متاسفانه تولید کارخانه aeg نیز با قیمت بالایی به مشتریان فروخته نمی شود برعکس این محصولات فیک . (نمایندگی aeg آلمان)
برای تشخیص اصل از جعلی، بهتر است برای دریافت کمک از وب سایت تولید کننده  سریال خود را سرچ کنید. برای این کار، مدل دستگاه را گوگل کنید و تصویر دستگاه را در وب سایت با دستگاه خود در فروشگاه مقایسه کنید.
نمایندگی aeg آلمان

نمایندگی aeg آلمان

اگر تصویر و دستگاه یکی بودند، محصول aeg شما اصلی بوده، و در غیر این صورت محصول جعلی است.
علاوه بر مدل، شما می توانید از شماره تولید محصول  که   (PNC) است که معمولاً یک عدد ۱۱ رقمی است، برای شناسایی محصول از زمان ادغام aeg با الکترو لوکس استفاده کنید.
این عدد معمولاً بر روی یک برچسب در داخل پورت یا داخل دستگاه وجود دارد و آن شماره را در گوگل برای اطلاعات دستگاه، از جمله مدل، تاریخ تولید و غیره جستجو می کند. پیدا کردن  اصلی بودن با این راه مناسب است که این روش قابل اعتماد ترین است.

تعمیرات

نمایندگی aeg آلمان در ایران نیز وظیفه دارد تا تعمیرات را به درستی و با دقت انجام دهد برای مشتریان تا از شرکت راضی باشند.
نمایندگی aeg آلمان
در نمایندگی های تعمیرکاری تمام تلاش پرسنل و کادر مدیریتی این است که متخصصین و تعمیر کار سیار ماشین لباس شویی بدون تاخیر و در زمان مشخص شده در محل حضور داشته باشند تا سر موقع کار تعمیر را انجام داده و تحویل مشتری دهند.
اگر محصول شما اصل باشد و گارانتی داشته باشد معمولا هزینه تعمیرات رایگان است.
تماس فوری : 09173472414