نمایندگی مرکزی aeg

عنوان مطالب

نمایندگی مرکزی aeg: نمایندگی لوازم خانگی آاگ ، در شیراز.

آیا می خواهید تعمیر تعمیرگاه مرکزی aeg در جای و محل خود و فوری باشد؟ خدمات پشتیبانی شیراز تعمیرات با تعمیرات حرفه ای ، آماده برای ارائه خدمات نصب و راه اندازی ، ماشین ظرفشویی  و لباس شویی aeg میشباید.

خدمات ما در محل و فوری است. تعمیرکارهای با تجربه ما هزینه تعمیرات را برای شما در کمترین مقدار در نظر میگیزند، عیب یابی و تشخیص صحیح مشکل دستگاه کاهش می دهند و تنها در مواردی که امکان تعمیر آن وجود ندارد، بخش معیوب جایگزین خواهد شد.

نمایندگی مرکزی aeg

                                          نمایندگی مرکزی aeg

ما همچنین یک گارانتی معتبر برای تمام خدمات ارائه شده ارائه می دهیم. با شماره ها تماس بگیرید تا سفارش تعمیرات خود را ثبت کنید.

خدمات پس از فروش آاگ

اگر دستگاه شما دارای برگه گارانتی شرکتی است و تاریخ گذاری شده است، می تواند در صورت هرگونه مشکلی به شما کمک کند تا از مزایا و تعهداتی که نماینده رسمی AEG برای محصولات شما دارد بهره مند شده و با تماس با آژانس مرکزی AEG از این خدمات بهره مند شوید.
اما در صورتی که به هر دلیلی مانند انقضای تاریخ گارانتی یا از دست دادن برگه گارانتی، قادر به بهره مندی از خدمات پس از فروش آاگ نیستید، می توانید با یکی از تعمیرگاه های مجاز در شیراز یا بقیه استان ها تماس بگیرید و تعمیرات لوازم خانگی aeg را مطرح کنید
نمایندگی مرکزی aeg

                                  نمایندگی مرکزی aeg

و مشکل خود را با همکاران ما در این بخش مطرح کنید، می توانید بهترین ها را برای تعمیر یا خدمات aeg در نمایندگی مرکزی aeg از ما بخواهید.
در صورت درخواست شماره تماس یک آژانس تعمیرگاه ااگ در شیراز از مرکز 118، حداقل چند شماره معتبر به شما داده میشود!!!
متاسفانه این مراکز همه نمایندگان رسمی تعمیرات AEG در شیراز نیستند و صرفا تعمیرگاه لوازم خانگی هستند.  شما باید از مرکز بخواهید گواهی خود را به شما نشان دهد تا ببینید آیا او به عنوان نماینده رسمی تعمیرات AEG در شیراز مجوز رسمی دارد یا نه.
نمایندگی مرکزی aeg

                            نمایندگی مرکزی aeg

یکی از راه های دانستن اعتبار سرویس پس از فروش ااگ شیراز درخواست ضمانت تعمیر است. تمام مراکزی که به عنوان نماینده تعمیر رسمی AEG شیراز فعالیت می کنند باید حداقل 6 ماه پس از تعمیر لوازم آن را تضمین کنند.
حالا بعد از اینکه تعمیرات خود را به نمایندگی مرکزی aeg یا شیراز تعمیرات می برید ، باید چند نکتهه را در مورد بعد از اتمام تعمیرات بدانید.

درباره آاگ

در سال ۱۸۸۳ امیل راتنو شرکت برق آلمانی ادیسون را در برلین تأسیس کرد. این کارخانه در سال ۱۸۸۷ به آ.ا.گ تغییر نام داد. در ابتدا درگیر تولید تجهیزات الکتریکی (مانند لامپ ها، موتورها و ژنراتورها) بود، این شرکت به سرعت  به سیستم های انتقال برق AC رسید.
در سال ۱۹۰۷ پیتر بهرنس به عنوان مشاور هنری AEG منصوب شد. این امر منجر به ایجاد اولیه هویت سازمانی شرکت با محصولات و به اشتراک گذاری ویژگی های طراحی تبلیغات مشترک شد.
نمایندگی مرکزی aeg

                                        نمایندگی مرکزی aeg

این شرکت AEG یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات الکتریکی در جهان است، که تولید انبوه آن هم اکنون شامل لباس شویی یخچال و ماشین ظرف شویی و …. است

چرا شیراز تعمیرات را انتخاب کنیم؟

این که آیا شما به دنبال نصب لوازم خانگی و ، لوازم خدماتی و یا تعمیر لوازم هستید، نمایندگی مرکزی aeg و  لوازم خانگی شیراز تعمیرات  خدمات در زمینه تعمیر انواع لوازم، ، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی،  می تواند به شما کمک کند.
ما بهترین، مطمئن ترین و سریع ترین گزینه برای انتخاب برای شما برای خدمت و تعمیر لوازم خانگی در نقاط مختلف شیراز و حومه هستیم.
اگر هر یک از دستگاه های شما کار نمی کنند، یا مشکل، خطا یا ارور دارند، یکی از تعمیرکارهای حرفه ای و با تجربه خود را برای تعمیر ارسال خواهیم کرد.
همه تکنسین های ما تحت دوره های تعمیر لوازم خانگی aeg  بوده اند و سال ها تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی aeg در مدل های مختلف را دارند.
علاوه بر این، ما تمام تعمیر و خدمات لوازم انجام شده برای راحتی شما را به مدت مشخص شده تضمین می کنیم.
تماس فوری : 09173472414