نمایندگی لباسشویی AEG

عنوان مطالب

در این مقاله از سایت شیراز تعمیرات به شرح موضوع نمایندگی لباسشویی AEG خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

نمایندگی لباسشویی AEG، ارائه خدمات نصب، و تعمیر ماشین لباسشویی AEG در تمام نقاط شیراز ، آیا به دنبال نمایندگی لباسشویی AEG هستید، آیا می خواهید تعمیر در جای خود و فوری باشد، آیا به دنبال نمایندگی اصلی تعمیر ماشین لباسشویی AEG هستید؟

نمایندگی لباسشویی AEG

نمایندگی لباسشویی AEG

خدمات ما در محل و فوری است. تعمیرکارهای با تجربه ما با عیب یابی و تشخیص درست مشکل ماشین لباسشویی هزینه تعمیرات را کاهش خواهند داد و تنها زمانی که امکان تعمیر آن وجود ندارد، قطعه معیوب جایگزین خواهد شد. ما همچنین ارائه گارانتی برای تمام خدمات ارائه شده است. برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چه زمانی برای تماس با نمایندگی لباسشویی AEG مناسبه؟

اگر صدای عجیبی در رختشویی AEG خود می شنوید، اگر آب را تخلیه نمی کند یا اصلا ً شروع به کار نمی کند، باید بدانید که رختشویی شما دچار خرابی فنی شده است و باید برای تعمیرات با نمایندگی لباسشویی AEG تماس بگیرید.

اگر ماشین لباسشویی خاموش اما پر از آب است، شما باید با نمایندگی لباسشویی AEG تماس بگیرید تا عملکرد دستگاه به درستی تنظیم شود.

اگر در هنگام خشک شدن رختشویی تکان زیادی وجود داشته باشد یا صدای بسیار شدید و ناهنجار تولید کند یا اگر پلاگین به سوکت رختشویی روشن نشده و واکنشی نشان نمی دهد، باید بلافاصله حل شود و با تعمیر رختشویی AEG و نماینده خدمات پس از فروش تماس گرفت.

آیا ماشین لباسشویی آاگ شما دچار مشکل شده است؟

نگران نباشید، تکنسین نمایندگی لباسشویی AEG می تواند عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی AEG خود را بدون انتقال ماشین لباسشویی به تعمیرگاه در زمان مشخص شده توسط شما انجام دهد.

نمایندگی لباسشویی AEG

نمایندگی لباسشویی AEG

در صورت نیاز تنها قطعه معیوب به تعمیرگاه مرکزی منتقل می شود. تعمیر کاران نمایندگی ما به دلیل سال ها تجربه و آموزش تخصصی با مشکلات رایج ماشین لباسشویی AEG به خوبی با هر مدلی آشنا هستند. بنابراین اگر با هر یک از مشکلات زیر مواجه شده و به دنبال تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی AEG هستید، با ما تماس بگیرید:

ماشین لباسشویی روشن نخواهد شد.

ماشین لباسشویی روشن می شود اما کار نمی کند.

قابلمه ماشین لباسشویی نمی چرخد.

ماشین لباسشویی آب نمی کند.

ماشین لباسشویی تکان می خورد و به شدت حرکت می کند.

صدای ماشین لباسشویی بیش از حد شده است.

ماشین لباسشویی تخلیه نمی کند و پر از آب است.

ماشین لباسشویی نشت آب دارد.

درب ماشین لباسشویی به درستی بسته نمی شود.

ماشین لباسشویی خطاها یا کدهای خطا را نمایش می دهد.

نمایندگی لباسشویی AEG

نمایندگی لباسشویی AEG

خدمات پس از فروش رختشویی AEG

اگر به هر دلیلی نمی توانید از سرویس پس از فروش لباسشویی  مانند اتمام تاریخ گارانتی یا از دست دادن برگه گارانتی بهره مند بشویید، می توانید با یکی از تعمیرگاه ها یا نمایندگی لباسشویی AEG تماس بگیرید و با مطرح کردن مشکل خود با همکارانمان در این بخش، شما می توانید بهترین راه برای تعمیر ماشین لباسشویی اوت خود را دریافت کنید, ارائه خدمات با کیفیت بالا به شما با تجربه بالا.

اطلاعات بیشتر در مورد AEG

در سال ۱۸۸۳ امیل راتنو شرکت برق آلمانی ادیسون را در برلین تأسیس کرد. این کارخانه در سال ۱۸۸۷ به آ.گ.گ تغییر نام داد. در ابتدا درگیر تولید تجهیزات الکتریکی (مانند لامپ، موتور و ژنراتور) بود، این شرکت به زودی به سیستم های انتقال برق AC رسید.

در سال ۱۹۰۷ پیتر بهرنس به عنوان مشاور هنری AEG منصوب شد. این امر منجر به ایجاد اولیه هویت سازمانی شرکت با محصولات و به اشتراک گذاری ویژگی های طراحی مشترک تبلیغاتی شد. شرکت AEG یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات الکتریکی در جهان است، که تولید انبوه آن هم اکنون شامل ماشین لباسشویی یخچال و در کنار ماشین ظرفشویی جانبی و …. است.

نمایندگی لباسشویی AEG

نمایندگی لباسشویی AEG

تماس فوری : 09173472414