نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز


نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز

در این مقاله از سایت شیراز تعمیرات به شرح موضوع نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

تاریخچه ال جی

ال جی الکترونیکس، شرکت چندملیتی الکترونیک کره ای است، که یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه های الکترونیک و در زمینه فناوری اطلاعات شناخته شده است و فعالیت دارد.

نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز

نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز

اولین روزهای تاسیس آن به 1958 و راه اندازی گلدستار برمی گردد. ال جی الکترونیکس در حال حاضر زیرمجموعه ای از گروه ال جی است و در عمل بخشی از صنعت الکترونیک گروه کره ای است. دفتر مرکزی برند ال جی در شهر سئول قرار دارد.

ال جی در ۱ اکتبر ۱۹۵۸ با نام گلدستار تأسیس شد. در ۱۵ نوامبر ۱۹۵۹ با تولید کردن اولین رادیوی کره ای پیام رسان شروع کننده ی صنعت الکترونیک در کره شد.

ال جی اولین شعبه برون مرزی خود را در مارس ۱۹۶۸ در نیویورک تأسیس کرد و اولین نمایندگی فروش آن در ایالات متحده در اوت ۱۹۷۸ بود.

نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز با بهترین خدمات

با تجربه تخصصی در زمینه نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز، هیچ نقصی در زمینه خدمات و تعمیرات ال جی برای کارشناسان این مرکز ناشناخته نیست. عیب یابی و تعمیر کردن محصولات ال جی از این برند معتبر کره ای نیازمند حرفه ای های با تجربه برای جلوگیری از هزینه های به وجود آمده اتفاقی و عیب یابی تضمین شده است. تمام این خدمات در نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز انجام می شود.

مطالب تصادفی :  مرکز تعمیرات ظرفشویی ال جی

عیب یابی و آگاهی کامل از روند تعمیر

نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز

نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز

نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز آماده پاسخ از طریق تلفن برای رفع نقص دستگاه شما هستند تا در همان مراحل اول مشکلات جزئی دستگاه را برطرف کنند. اگر نیاز به حضور تکنسین نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز دارید، پس پذیرش را ثبت کنید، متخصصان ما آماده حضور و عیب یابی دستگاه شما هستند.

با توجه به مهارت بالای تعمیرکار های نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز با گفتن نقص دستگاه خود می توانید از جزئیات فرایند تعمیر از قیمت و مدت تعمیر و سایر موارد کاملا آگاه باشید.

تیمی از تکنسین های متعهد

تلاش ما همیشه این بوده که با استفاده از تعمیرکارهای متخصص و همچنین متعهد به تجربه موفق و دلپذیر، تجربه ای موفق و دلپذیر برای تعمیرات ال جی شما ایجاد کنیم. تمام ارائه دهندگان خدمات ال جی نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز آماده تعمیر تمام لوازم ال جی با شرکت کردن مستمر در کلاس های آموزشی مجتمع شیراز تعمیرات می باشند.

پاسخگویی شفاف و بی پرده به مشتریان خود

قطعا یکی از نگرانی های مشتریان پس از شکست رختشویی تلویزیون و دیگر لوازم خانگی این است که هزینه و مدت تعمیرات چقدر است؟

یا دستگاه ارزش تعمیر را دارد؟

بله، شما می توانید پاسخ دقیق تر خود را با گفتن دقیق مدل و نوع دستکاه از کارشناسان نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز دریافت کنید. ما معتقدیم که از اولین ترین نیاز های مشتری قبل از سفارش تعمیرات آگاهی کامل و شفاف از قیمت دقیق و شرایط تعمیر است.

نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز

نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز

هزینه های عادلانه و خاص

تمام قیمت ها از ابتدای عیب یابی و تا خود  پایان تعمیرات مشخص و ثابت می شوند. ما معتقدیم که قبل از انجام کار مشتری باید کاملا از تمام جنبه های کار آگاه باشد و این آگاهی را تنها می توان با تجربه و تخصص بالای پرسنل و تکنسین های شیراز تعمیرات بدست. هزینه خدمات پس از پایان کار و بعد کسب رضایت کامل شما از تعمیرات  دریافت خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز

نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری : 09173472414