محصولات AEG آلمان

عنوان مطالب

در این مقاله از سایت شیراز تعمیرات به شرح موضوع محصولات AEG آلمان خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

آیا AEG ساخته شده در آلمان؟

محصولات AEG آلمان

محصولات AEG آلمان

همان طور که الکترولوکس اعلام کرد، با خرید محصولات AEG آلمان در زمینه لوازم خانگی و البته خرید بیش از ۵۰ برند معتبر دیگر در سراسر جهان، الکترولوکس سیاست خود را بر اساس حفظ برند و بالا بردن کیفیت تثبیت کرده است.

بنابراین این محصولات در سراسر جهان تولید می شوند و امروزه برند AEG به طور انحصاری در آلمان تولید نمی شود. به جز مایکروویو، اجاق گاز، بقیه محصولات آاگ در کارخانه های دیگری تولید می شوند که عموماً در اروپا مستقر هستند. به عنوان مثال رختشویی AEG و ظرفشویی AEG بیشتر در ایتالیا تولید می شود که مهد لوازم شوینده در سراسر جهان است.

چگونه محصولات اصلی آاگ را بخریم؟

با توجه به کیفیت و استحکام شرکت AEG در تولید و فروش لوازم خانگی و محبوبیت برند AEG در ایران متاسفانه شاهد حضور برخی لوازم خانگی به ویژه رختشویی و ظرفشویی تقلبی هستیم. این دستگاه ها فقط لوگوی AEG را بر روی خود دارند و متاسفانه تولید کارخانه های AEG نیستند و نیز با قیمت بالایی به مشتریان فروخته می شوند.

برای تشخیص اصل از تقلبی ها بهتر است از سایت سازنده اش کمک بگیرید. برای این منظور مدل دستگاه را در گوگل جستجو کنید و تصویر دستگاه در سایت را با دستگاه در فروشگاه مقایسه کنید.

علاوه بر مدل، شما می توانید از شماره تولید محصول (PNC) که معمولاً یک عدد ۱۱ رقمی است، برای شناسایی محصول از زمان ادغام استفاده کنید. این عدد معمولاً در یک برچسب در داخل درب یا داخل دستگاه وجود دارد و با جستجوی این شماره در گوگل به اطلاعات دستگاه از جمله مدل، تاریخ تولید و غیره.

نمایندگی AEG در ایران و محصولات AEG آلمان از سال های قبل از انقلاب ۱۳۵۷ بوده است و نمایندگی AEG را می توان به عنوان اولین شرکت معتبر لوازم خانگی که محصولاتشان وارد ایران شده است، نام برد.

محصولات AEG آلمان

محصولات AEG آلمان

بسیاری از ما با رختشویی AEG و جاروبرقی AEG آشنا هستیم که سال هاست در خانه های ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد. از سال ها پیش تاکنون چندین شرکت معتبر در زمینه محصولات لوازم خانگی به عنوان نماینده آاگ در ایران فعال بوده اند و در عین حال به دلیل محبوبیت این برند در ذهن مردم ایران بوده است.

شرکت هایی که به طور غیررسمی خدمات AEG را وارد و ارائه کرده اند و متاسفانه این امر باعث آسیب به این برند جهانی شده است. اگر شما در حال حاضر در سایت های مختلف یا از طریق مرکز 118 درخواست شماره نمایندگی می کنید، شاید بسیاری از مراکز فعال در این زمینه پاسخ دهند.

در واقع به جز چند شرکت در این زمینه با سیستم فروش و خدمات پس از فروش آشنا نیستند و در نهایت باعث نارضایتی مشتریان از اخذ خدمات فروش AEG و تعمیرات و خدمات پس از فروش می شوند. شیراز تعمیرات یکی از فروشندگان AEG است که به دلیل آشنایی با برند، نام آشنا در زمینه فروش و خدمات پس از فروش فعال است.

نمایندگی آاگ-AEG

چه محصولاتی از محصولات AEG آلمان را می توان در بازار ایران یافت؟ همان طور که اشاره شد، شرکت آاگ از تولید لوازم برقی ، تلفن، ابزار صنعتی و لوازم خانگی در زمینه های مختلف صنعت حضور قوی دارد و سالانه محصولات بی شماری را به بازار می فرستد.

محصولات AEG آلمان

محصولات AEG آلمان

اما محصولاتی که بیشتر در بخش لوازم خانگی در بازار ایران قابل مشاهده هستند عبارت اند از: ماشین لباسشویی AEG یخچال و ماشین ظرفشویی AEG فریزر جانبی AEG گاز و صفحه گاز AEG فر AEG مایکروویو و ماکروفر AEG هود AEG قهوه ساز و اسپرسو ساز جاروبرقی AEG

توجه: توجه داشته باشید که وسایل آشپزخانه کوچک مانند آبمیوه گیر، غذاساز، اتو و غیره. و رختشویی دوقلو و رختشویی درب از بالا به طور کلی توسط فروشندگان AEG وارد بازار نمی شود.

اگر می خواهید چنین محصولاتی را با برند AEG خریداری کنید، حتما مدل محصول را با عکس خود در گوگل جستجو کنید تا مطمئن شوید اصلی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات AEG آلمان در ایران با ما تماس بگیرید.

محصولات AEG آلمان

محصولات AEG آلمان

تماس فوری : 09173472414