محصولات بوش

عنوان مطالب

در این مقاله از سایت شیراز تعمیرات به شرح موضوع محصولات بوش خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

پیش از این چندین بار از محصولات بوش شنیده اید و از کیفیت بالای آن و محصولاتش خبر دارید. ولی از تمام مزایای آن خبر ندارید،امروز به مزایای بیشتر از بوش میپردازیم؟

محصولات بوش

محصولات بوش

قبل از اینکه محصولات بوش را معرفی کنیم، تاریخچه ای جزئی از این برند را برای شما شرح می دهیم.

تاریخچه بوش

بوش از برجسته ترین و عظیم ترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان است که در سال ۱۸۸۶ در آلمان راه خود را آغاز کرد.

شرکت بوش هدف مهم و اصلی ترین هدف خود را برای صرفه جویی نیرو و انرژی قرار داده است.

ویژگی های لوازم خانگی بوش

محصولات بوش می تواند حدودا ۷۰٪ در مصرف آب و ۵۰٪ در مصرف برق صرفه جویی کند.
با توجه به کمبود منابع انرژی و پایان آنها، میل انسان ها به زندگی سبز و دور از مصرف زیاد افزایش یافته و تولیدکنندگان این لوازم هم  تلاش می کنند مردم را به استفاده از کالاهای کم مصرف تشویق کنند.

از این رو بوش یک برند ایده آل برای انتخاب لوازم خانگی است،برای اینکه نقش مؤثری در کاهش هزینه ها و مصرف زیاد انرژی در ساختمان دارد.

محصولات بوش برای محصولات اصلی و با کیفیتی فوق العاده تلاش میکند و لوازم خانگی و لوازم الکتریکی را در سطح جهانی و در مبارزه با صدر جدول برترین تولید کنندگان ارائه می دهد.

برند بوش از گذشته تا به امروز همواره به عنوان یک برند موفق با محصولاتی مدرن در جهان شناخته شده و با پیروی از فناوری های مدرن و به روز کیفیت محصولات خود را بهبود بخشیده است.

بوش محصولات خانگی

از جمله محصولات بوش آلمان که طرفداران زیادی از سراسر جهان و ایران را به خود جلب کرد می تواند ماشین لباسشویی بوش، یخچال بوش و ماشین ظرفشویی بوش باشد.

محصولات بوش

محصولات بوش

 

فریزر یخچال بوش

یخچال های بوش با مدل های زیبا و متنوع خود طعم خوشایندی به زندگی می دهند.

در کنار یخچال های سای بای ساید که از آخرین مدل های یخچال بوش هستند، آسایش و آرامشی را برای شما به وجود  می آورد و فضایی بزرگ برای ذخیره سازی مواد غذایی با طراحی فوق العاده آن در اختیار شما قرار می دهد.

یخچال های بوش مجهز به سیستم ضد قارچ هستند، پس به همین دلیل بر خلاف یخچال های قدیمی بر روی دیواره یخچال بوش، قارچ نمی زند و بطور خودکار از بین می روند.

تمام یخچال های بوش  دارای سیستم ضد باکتری هستند و به دلیل وجود نقره در دیواره داخلی  یخچال خود باکتری ها را از بین می برند و طول عمر مواد غذایی داخل خود را طولانی می کنند.

یکی دیگر از مزیت های این یخچال ها امکان تنظیم دما است.

شما می توانید تنظیم خوب درجه حرارت کنید برای نگه داشتن مواد در آن بصورت تازه. همچنین کف های شیشه ای که در آن تعبیه شده اند ضد خراش هستند. اگر این کف های شیشه ای بشکنند، تکه تکه نمی شوند.

ماشین لباسشویی بوش

ماشین های لباسشویی بوش در مدل های مختلف با عملکردی خوب و موفق به بازار عرضه می شوند. تمامي قسمت هاي اين ماشين ها شامل لوله، پيچ، مهره، فلز ورق و … آنها به هر طریقی آزمایش شده اند و کیفیت آنها تأیید شده است.

این ماشین ها نه تنها توانایی شستن مناسب لباس ها را در دماهای پایین دارند، بلکه به طور قابل توجهی برق و آب را صرفه جویی می دهند و مناسب برای زندگی سبز هستند.

باکتری ها و آلودگی لباس ها با استفاده از یک ماشین لباسشویی بوش از بین می رود، به این دلیل که برند بوش قابل اعتمادترین و از موفق ترین برند ماشین لباسشویی است و اعتماد مشتریان را به سمت خود جلب کرده است.

ماشین ظرفشویی بوش

محصولات بوش

محصولات بوش

ماشین ظرفشویی با نام تجاری بوش تمام امکانات لازم برای شستن ظروف را دارد. ماشین های ۱۴ نفره بهترین نوع ماشین ظرفشویی بوش هستند.

 

 

محصولات بوش

محصولات بوش

تماس فوری : 09173472414