شماره نمایندگی دوو در شیراز

عنوان مطالب

در این مقاله از سایت شیراز تعمیرات به شرح موضوع شماره نمایندگی دوو در شیراز خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

دوو ساخت کجاست؟

همانطور که مستحضر هستید شرکت دوو یکی از برندهای قدیمی کره جنوبی است و محصولات شرکت دوو در خط تولید شرکت اسنوآ مونتاژ می شوند.
شماره نمایندگی دوو در شیراز

شماره نمایندگی دوو در شیراز

محصولات دوو عمدتاً به دو روش در ایران به فروش می رسد. اگر می خواهید محصولات دوو را خریداری کنید، حتما توجه کنید محصولی با کیفیت خریداری کنید که بعدا به دردسر نیفتید، باید مطمئن شوید که آن را با تضمین خریداری کنید. در غیر این صورت این محصولات به صورت قاچاق صورت می گیرد و این احتمال وجود دارد که محصول تقلبی به شما فروخته شود.

برای اطلاعات بیشتر با شماره نمایندگی دوو در شیراز تماس گیرید.

 

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو در شیراز

تقریبا بهترین برندهای لوازم خانگی بر این باورند که باید فروشندگان معتبر تنظیم شده با برند در سراسر جهان وجود داشته باشند تا مشتریان در صورت نیاز تجهیزات خود را در دست تعمیرکاران حرفه ای تعمیر کنند. در همین راستا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو در شیراز زیر نظر کارشناسان آمادگی خود را برای رسیدگی به درخواست های شما اعلام می دارد پس با .شماره نمایندگی دوو در شیراز تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو در شیراز

1- تعمیرات در خانه مشتری

در میان وسایل الکتریکی، برخی از آن ها مانند ماشین لباسشویی، یخچال و غیره. سنگین است و به راحتی نمی توان آن را به محل تعمیر منتقل کرد، بنابراین تعمیرکار را به خانه شما می فرستیم تا نگران این موضوع نباشید.

2- تعمیرات با کیفیت و مقرون به صرفه

در این نمایندگی ، شما بهترین سرویس را با قیمت مقرون به صرفه دریافت خواهید کرد. علاوه بر تخفیفات ویژه مرکز، در صورت معتبر بودن گارانتی، حتما به تعمیرکار تحویل داده تا هزینه کمتری برای شما پرداخت شود.

برایاستفاده از این سرویس های عالی با شماره نمایندگی دوو در شیراز تماس بگیرید.

3- ارائه فاکتور تعمیرات

تمام هزینه های صورتحساب به شما تحویل داده می شود.

شماره نمایندگی دوو در شیراز

شماره نمایندگی دوو در شیراز

 

۴- استفاده از قطعات اورجینال

اگر تعمیرکار نیاز به انجام تعویض قطعات برای تعمیر دستگاه دارد، مطمئن شوید که تمام قطعات مورد استفاده در این نمایندگی اصل هستند و به سلامت دستگاه آسیبی نمی زنند.

آیا خدمات دوو شامل گارانتی خواهد بود؟

بله. تمام خدمات نمایندگی شامل گارانتی خواهند بود و تا مدتی مشکلی برای برای دستگاه پیش بیاید کارشناسان ما موظفند بدون دریافت هیچ هزینه ای در محل شما حضور پیدا کنند و مشکل را برطرف کنند.

در صورت مشکل با شماره نمایندگی دوو در شیراز تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات؟

هزینه ها طبق دستور اتحادیه محاسبه شده کاملا به سود و رفاه شماست و برای اطلاعات بیشتر با شماره نمایندگی دوو در شیراز تماس بگیرید.

تخصص و دانش فنی تعمیرکار ها چطور است؟

به تمام تعمیرکار های دوو اجازه داده خواهد شد که پس از گذراندن دوره های آموزشی مورد نیاز و گذراندن آزمون های متعدد عملی و نظری به عنوان تعمیرکار عمل کنند.

لوازم خانگی دوو

مجموعه لوازم خانگی دوو شامل ماشین لباسشویی دوو، ماشین ظرفشویی دوو، یخچال فریزر دوو و … نام گذاری شده به نام تجاری دوو هستند که یک نام بسیار معتبر است که شهرت خود را با توسعه محصولات با ارزش بالا به دست آورده است و برای مردم نامی بزرگ و مورد اعتماد است.

شماره نمایندگی دوو در شیراز

شماره نمایندگی دوو در شیراز

نمایندگی رسمی دوو

دوو توانسته است سهم خوبی از بازار لوازم خانگی در خاورمیانه و به ویژه در ایران داشته باشد و همچنین رضایت مشتریان خود را با پشتیبانی و خدمات ممتاز پس از فروش به سطح قابل قبولی افزایش دهد.

برای اطلاعات بیشتر و صحبت با کارشناسان ما با شماره نمایندگی دوو در شیراز تماس بگیرید.

شماره نمایندگی دوو در شیراز

شماره نمایندگی دوو در شیراز

تماس فوری : 09173472414