تعمیر لباسشویی دوقلو در شیراز

تعمیر لباسشویی دوقلو در شیراز

تعمیر لباسشویی دوقلو در شیراز


تعمیر لباسشویی دوقلو در شیراز

عنوان مطالب

تعمیر لباسشویی دوقلو در شیراز: لباس شویی دو قلو از دو تانک جداگانه تشکیل شده است. در یکی از این محفظه ها لباس ها با آب و شوینده شسته می شوند و در اتاق دیگر می توان لباس ها را با دستگاه  خشک کرد.
در بیشتر موارد یکی از مخازن مشکلاتی دارد، در حالی که دومی هنوز سالم است.
گاهی اوقات لباس شویی دو قلو با برنامه شستشو مشکلی ندارد اما وقتی برای خشک کردن آب اقدام  می شود اشتباه  رخ میدهد و دچار مشکل است.
برای تعمیر ماشین لباس شویی دو قلو ابتدا باید نقص دستگاه مشخص شود. تعمیرات ماشین لباس شویی نیاز به تجربه و مهارت دارد.
تعمیر لباسشویی دوقلو در شیراز

تعمیر لباسشویی دوقلو در شیراز

اگر به تازگی به بازار لوازم خانگی رفته باشید، مطمئنا قیمت های بالای ماشین لباسشویی را دیده اید. به دلیل این قیمت ها بهتر است با تعمیر حرفه ای مشان لباسشویی خود در هزینه ها صرفه جویی کنید.
تعمیر لباسشویی دوقلو در شیراز به کمک نمایندگی موسوی قابل انجام است.

تعمیر کار ماشین لباس شویی

چندین برند داخلی و خارجی انواع ماشین لباس شویی دوقلو را تولید کرده اند. حتی بهترین مارک ها هم برای همیشه سالم نمی مانند. عملکرد بالای هر دستگاهی می تواند در طول زمان مشکلاتی ایجاد کند.  رخت شویی دو نفره نیمه خودکار جدا  از این ایراد نیست.
متخصصان در شیراز تعمیرات اماده برای  نصب و تعمیر انواع لباس شویی ها  هستند. تعمیر لباسشویی دوقلو در شیراز در سریع ترین زمان و توسط متخصصان حرفه ای توسط نمایندگی شیراز تعمیرات انجام میشود.
تعمیر لباسشویی دوقلو در شیراز

روشن نشدن دستگاه

گاها با فشار دادن دکمه روی دستگاه، رختشویی شروع به کار نمی کند. اگر مسیر جریان برقی دستگاه متصل نباشد هیچ نیروی محرکه ای برای شروع ماشین لباسشویی دو قلو وجود ندارد.
ابتدا مطمئن شوید که برق در خانه به هم متصل می شودو جریان وجود دارد. سپس سوکت و فیوز دستگاه را بررسی کنید. اگر مشکل حل نشد سپس وقت آن رسیده است که از یک متخصص کمک بخواهید تا علت دقیق رختشویی را بررسی کنید. تعمیر لباسشویی دوقلو در شیراز توسط نمایندگی موسوی قابل انجام است.

نچرخیدن پروانه

این ماشین دارای یک سیستم شستشوی ساده است. هرگونه نقص یک قسمت بر عملکرد بهینه دستگاه تأثیر می گذارد. ميدانستيد که ماشين لباس شويي دو قلو تسمه دارد؟
تعمیر لباسشویی دوقلو در شیرازتسمه ها در تمام برندهای ایرانی و خارجی نصب می شوند و چرخش پروانه  را کنترل می کنند. شکست یا آسیب به کمربند باعث اختلال در عملکرد پروانه و عمل چرخش می شود. اگر پروانه بشکند، می توان آن را با پروانه دیگری جایگزین کرد. تسمه های تازه که میخرید باید دقیقاً مشخصات تسمه های قدیمی را داشته باشند.

نخ کش شدن لباس 

آیا ماشین لباسشویی به تازگی لباس ها و پارچه ها را نخ کش میکند؟؟؟ این موضوع ساده ای نیست و باید بررسی شود. در بیشتر موارد با تنظیم فاصله و زاویه پروانه به کف اتاق رختشویی و مخزن، مشکل کاملاً حل می شود. فاصله زیاد پروانه از زمین دلیل اصلی نخ کشی های لباس در هنگام شستن است. در واقع لباس ها در فاصله بین تانک و پروانه گرفتار می شوند و در اثر چرخش پاره می شوند.
چکه کردن آب از کف لباس شویی
تنها یک دلیل برای چکه کردن قطره آب از رختشویی وجود دارد و آن آسیب به کاسه نمد است و یعنی مشکلی دارد. اگر کف رختشویی دو قلو آب می چکد، بلافاصله با تعمیر کار تماس بگیرید. کاسه نمد را نمی توان تعمیر کرد و باید از قطعه جدیدی استفاده کرد.
در واقع تعمیر کاسه های نمد به هیچ عنوان اقتصادی نیست. اگر تعمیرات ماشین لباسشویی را نادیده بگیرید و چشم پوشی کنید، به زودی آب وارد بخش موتور می شود و باید هزینه تعمیرات بیشتری را بپردازید.
برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی دو قلوی خود میتوانید با متخصصان شیراز تعمیرات تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری : 09173472414