تعمیر لباسشویی بوش

در این مقاله از سایت شیراز تعمیرات به شرح موضوع تعمیر لباسشویی بوش خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

اشکالات رایج لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش

ماندن و تخلیه نکردن آب از قابلمه ماشین لباسشویی

در بیشتر موارد آب قابلمه ماشین لباسشویی باقی مانده و تخلیه نمی شود، می تواند ناشی از سوختن یا نیمه سوزش پمپ ماشین لباسشویی باشد.

اما در موارد بسیار کمی برد فرمان تخلیه را به پمپ نمی دهد.

آب گیری نکردن لباس توسط لباسشویی بوش

تفاوت این حالت با حالت اول این است که در حالت اول آب در داخل ماشین لباسشویی باقی می ماند و تخلیه نمی شود. اما در این حالت آب ماشین لباسشویی تخلیه می شود اما دلیل خشک نشدن لباس ها در رختشویی آب شویی نیست.

به احتمال زیاد موتور دور خشک کن را انجام نمی دهد، یا می تواند مشکلی با تخته یا کمربند رختشویی باشد. در برخی موارد از دست دادن تعادل لباس ها نیز باعث ورود به مرحله خشک کن نمی شود و تعمیر لباسشویی بوش در این حالت را به ما بسپارید.

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش

جمع آوری آب در مخزن لباسشویی بوش

در برخی موارد می توان دید که ماشین لباسشویی بوش خاموش شده و حتی از برق کشیده می شود اما هنوز آب داخل قابلمه شستشو وجود دارد که در این حالت تعمیر لباسشویی بوش خود را به شیراز تعمیرات بسپارید.

سیاه شدن لاستیک درب ماشین لباسشویی

در برخی موارد لاستیک پوسته پوسته شده نیاز به، سرویس یا جایگزینی دارد. توصیه می شود با تعمیر لباسشویی بوش در شیراز تعمیرات تماس بگیرید.

تخلیه نشدن کامل جاپودری

یکی از دلایلی که باعث این مشکل می شود، شکست شیر سلنوئید یا آهنربای سونالادر لباسشویی بوش است. در موارد بسیار کمی، گرفتگی مخازن نیز باعث این می شود که با تماس با شیراز تعمیرات برای تعمیر لباسشویی بوش مشکل حل می شود.

صدای بالای ماشین لباسشویی بوش

صدای بالا در ماشین لباسشویی بوش دلایل زیادی دارد، سه دسته اصلی را بررسی خواهیم کرد:

1- پمپ در مواردی که در پایان عمرش قرار دارد صدای زیادی می دهد و این صدا ناشی از نفوذ آب به داخل پمپ آهنربا است و باید جایگزین آن شود.

2- موتور ماشین لباسشویی بوش نیز می تواند در درازمدت نویز غیر طبیعی تولید کند.

تعمیر لباسشویی بوش چقدر هزینه دارد؟

برای کسب اطلاعات شما در مورد هزینه تعمیرات لباسشویی بوش، جدول تعرفه برخی از خدمات تعمیر اصلی در این بخش ذکر شده است. باید توجه داشت که تعرفه تعمیرات تعمیرات گارانتی 10 تا 50 درصد کمتر از نرخ تعریف شده توسط اتحادیه است.

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر رختشویی بوش در تهران

تعمیر لباسشویی بوش نیاز به استفاده از تکنسین های متخصص در این زمینه دارد. ما سعی کرده ایم تا حد امکان تعمیر لباسشویی بوش را کاهش دهیم تا کیفیت آسیبی نبیند و این موضوع را با گارانتی تضمین کرده ایم.

استفاده از تکنسین های حرفه ای و قطعات اصلی ، سرعت بسیار عالی بهره برداری ، ارائه گارانتی معتبر شرکت و … یکی از مزایای گارانتی در تعمیر لباسشویی بوش است. این مرکز رسمی خدمات برند بوش با سال ها تجربه به شما اطمینان می دهد که دستگاه خود را در کوتاه ترین زمان ممکن عیب یابی کرده و با بالاترین کیفیت تعمیر کنید.

جالب است بدانید که در گارانتی هیچ اقدامی بدون هماهنگی شما انجام نمی شود و تمام کارها با تایید شما پیش می رود.

هزینه تعمیر لباسشویی بوش

تعیین کننده های هزینه تعمیرات لباسشویی بوش چند چیز است: نوع مشکل ماشین، هزینه قطعه جدید، و دستمزد تعمیرکار. به همین دلیل نمی توان هزینه را قبل از تشخیص و بازدید دستگاه بیان کرد.

البته یک بار مشخص شده، تمام هزینه ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و حتی پایین تر محاسبه و به مشتری اطلاع داده خواهد شد.

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش

تماس فوری : 09173472414