تعمیر سیار لباسشویی شیراز

عنوان مطالب

تعمیر سیار لباسشویی شیراز امری ضروری برای کسانی که میخواهند سرویس کار را به خانه ببرند.

شما به محض ورود به این صفحه که مربوط به تعمیر سیار لباسشویی شیراز است لیست تمام افرادی که در این زمینه آماده فعالیت هستند را مشاهده می کنید تمامی این افراد دارای خصوصیات زیر می باشند:

تعمیر سیار لباسشویی شیراز

تعمیر سیار لباسشویی شیراز

ویژگی تعمیرکار تعمیر سیار لباسشویی شیراز که آگهی خود را در سایت درج کرده با دقت، وقت شناس، تمیزکار، دارای برخورد اجتماعی مناسب، دارای تخصص و مهارت بالا در انجام امور، ارائه فاکتور بعد از اتمام کار است.

شما می توانید بعد از مشاهده لیست مشخصات این افراد برای مطمئن شدن انتخاب خود به قسمت نظرسنجی مراجعه کرده و نظرات دیگر کاربران را در مورد تعمیر سیار لباسشویی شیراز مشاهده کنید.

خدمات تعمیر سیار لباسشویی شیراز

تعمیر سیار لباسشویی شیراز

تعمیر سیار لباسشویی شیراز

از آنجائیکه ممکن است از ماشین لباسشویی در هفته چندین بار استفاده شود و یا حتی برای شستشوی لباس ها به دلیل اینکه افراد اطلاعات کافی ندارند برای تمامی جنس لباس ها از یک برنامه شستشو استفاده کنند، لباسشویی زودتر از عمر مفید خود ایراداتی پیدا می کند و خراب می شود.

تقریبا به دلیل اینکه قطعات زیادی در لباسشویی به کار رفته است به همان میزان هم عیب و ایرادات آن هم متفاوت است و تعمیر سیار لباسشویی شیراز به یکی از مواردی تبدیل شده است که در مشتریان زیادی را نیز به دنبال دارد.

تعمیر سیار لباسشویی شیراز خدمات زیر را ارائه میدهد:

 • تعمیر سیار لباسشویی شیراز

 • نصب و راه اندازی انواع ماشین لباسشویی

 • تعمیر ماشین لباسشویی در منزل شیراز
 • تعمیر درب ماشین لباسشویی
 • تعمیر موتور ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض تایمر ماشین لباسشویی
 • تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض انواع قطعات ماشین لباسشویی درشیراز
  تعمیر سیار لباسشویی شیراز

  تعمیر سیار لباسشویی شیراز

عیب های رایج ماشین لباسشویی

معمولا عیب هایی که در ماشین های لباسشویی به وجود می آید تقریبا در تمامی مدل ها یکسان است چرا همگی یک کار را انجام می دهند و شاید در برخی مدل های جدیدتر برنامه های شستشو و میزان هوشمندی دستگاه بیشتر باشد اما خوب همه ما میدانیم که ماشین لباسشویی اصلی ترین کاری که انجام می دهد شستشوی لباس ها می باشد.

انواع عیب های رایج ماشین لباسشویی عبارتند از:

لباسشویی آبگیری می کند اما موتور شستشو کار نمی کند

این مشکل بر اثر خراب بودن خازن به وجود می آید و پس از آبگیری موتور صدای خاصی را از خودش تولید می کند اما توان حرکت ندارد. در این قسمت چون موتور دستگاه که اصلی ترین جزء لباسشویی می باشد و نباید افراد غیر فنی در تعمیر آن دخالت داشته باشند لذا توصیه می شود حتما از خدمات تعمیر سیار لباسشویی شیراز که در سایت فنی کارا پیش تر نیز توضیح داده شد استفاده کرده و سریعا درخواست یک تعمیر سیار لباسشویی شیراز را بدهید.

لباسشویی عمل تخلیه آب را انجام نمی دهد

به گفته افرادی که در زمینه تعمیر سیار لباسشویی شیرازخدمت رسانی میکنند، لباسشویی به این دلیل آب های حاصل از شستشوی لباس های کثیف را تخلیه نمی کند که پمپ تخلیه ماشین لباسشویی به مشکلی برخورده است و یا لوله هایی که آب های کثیف را به خروجی منتقل می کنند ممکن است گرفته شده باشند.

تعمیر سیار لباسشویی شیراز

تعمیر سیار لباسشویی شیراز

تشخیص دقیق این موضوع باید زیر نظر تعمیر سیار لباسشویی شیراز انجام شود و یا شاید لازم باشد که پمپ تخلیه تعویض شود و یا حتی نیازی به این کار نباشد با تمیز کردن شیلنگ های تخلیه آب این مشکل برطرف شود.

حرکت ماشین لباسشویی در هنگام شستشوی لباس ها

از جمله دلایلی که منجر می شود ماشین لباسشویی حرکت زیادی داشته باشد تراز نبودن ماشین لباسشویی است و یا اینکه بست های ماشین لباسشویی کمی شل شده اند برای اینکار حتما با افرادی که تعمیر سیار لباسشویی شیراز را انجام می دهند تماس بگیرید.

صدای ماشین لباسشویی به هنگام کار زیاد است

یکی از مشکلات رایج در لباسشویی که مشتریان زیادی در مورد با آن مواجه می شوند صدای زیاد ماشین لباسشویی است که اتفاقا یکی از نیاز های شدید در تعمیر سیار لباسشویی شیراز همین موضوع می باشد که  دلایل مختلفی مانند: خراب بودن یاتاقان، شکسته بودن نظام نگه دارنده درام، غیر استاندارد بودن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی،خراب بودن تسمه ماشین لباسشویی، هیتر ماشین لباسشویی باعث می شوند که لباسشویی به هنگام کار سر و صدای زیادی داشته باشد.

معمولا افرادی که هیچ گونه آشنایی با قطعات ماشین لباسشویی ندارند تشخیص این عیب ها برایشان قطعا سخت خواهد بود  که حتما از فنی کارا به شما پیشنهاد می دهد کمک بگیرید زیرا تمامی این افراد دوره های تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی را گذرانده اند و طی تجربه سالیانه ایی که بر اثر تست و خطا به دست آورده اند به افراد ماهر و دارای تخصص در زمینه فنی کارا به شما پیشنهاد می دهد تبدیل شده اند.

متوقف شدن و یا خاموش شدن ماشین لباسشویی در حین کار

برای بررسی کردن این قسمت بعد از اینکه تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی در منزل اقدام کرد متوجه خواهید شد که با توضیحاتی که برای شما ارائه می دهد علت این موضوع بر اثر موارد زیر بوده است:

 • قطعی اتصالات برق یا خرابی پریز و دو شاخه
 • ایراد در موتور ماشین لباسشویی
 • خرابی زبانه و قفل درب
 • خرابی تایمر لباسشویی
 • خرابی شیر برق ورودی آب
 • خرابی میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی
  تعمیر سیار لباسشویی شیراز

  تعمیر سیار لباسشویی شیراز

تماس فوری : 09173472414