تعمیرات لباسشویی

نمایندگی aeg آلمان

تعمیرات لباسشویی

عنوان مطالب

در این مقاله از سایت شیراز تعمیرات به شرح موضوع تعمیرات لباسشویی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

ماشین های لباسشویی به یکی از رایج ترین تجهیزات مورد استفاده در زندگی امروزی تبدیل شده اند. استفاده زیاد از این دستگاه می تواند مشکلاتی را در عملکرد آن ایجاد کند.

تعمیرات لباسشویی

تعمیرات لباسشویی

اگر به این موضوع اهمیتی ندهید، ممکن است آسیب های زیادی به تجهیزات و قطعات وارد شود و هزینه های زیادی را برای تعمیرات لباسشویی به خانواده تحمیل کنید.

برخی از این مشکلات سطحی هستند و به راحتی حل می شوند. در واقع نیازی به دانش خاص برای عیب یابی و رفع آنها نیست. با این حال بیشتر مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی به وجود بیاید تخصصی است و کارشناسان برای شناسایی مبدأ و رفع آن نیاز به کمک از کارشناسان این زمینه دارند.

در زیر به نکاتی در مورد عیب یابی و تعمیرات لباسشویی موجود در بازار میپردازیم.

ما همچنین برخی نکات را در مورد هزینه سرویس دهی، تعمیرات لباسشویی و جایگزینی قطعات ماشین لباسشویی و مشکلات رایجی که اکثر مردم ممکن است در استفاده از ماشین لباسشویی با آن مواجه شوند توضیح داده ایم تا شما می توانید عیب یابی کنید و ماشین لباسشویی خود را تعمیر کنید.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی

اتصال قطعات داخلی با بدن

هنگامی که بدنه ماشین لباسشویی الکتریکی است، آن را خاموش کنید و پس از اطمینان از قطع برق، عناصر مصرف کننده برق در دستگاه مانند کاپی کاپیکتورها، موتورها، پمپ ها، هیدرواستات ها و ترمواستات ها را به دقت بررسی کنید.

مطالب تصادفی :  تعمیر لباسشویی سامسونگ در شیراز

شما می توانید اجزای الکتریکی را از مدار خارج کنید و رختشویی را دوباره برق کنید و ببینید که آیا مشکل حل شده است یا نه. این کار شما را قادر می سازد تا قطعه معیوب را شناسایی کنید.

اتصال در سیم های رختشویی

اگر مراحلی را که در قسمت قبل شرح داده بودیم برداشتید و قطعات را از مدار خارج کنید اما بدنه شستن هنوز برقی بود باید مشکل اتصال سیم باشد. در این حالت بهتر است سیم شستشو را تغییر دهید.

تعمیرات لباسشویی

تعمیرات لباسشویی

حرکت ماشین لباسشویی در حین کار

اگر ماشین لباسشویی شما هنگام کار حرکت کند، این احتمال وجود دارد که نصب ماشین لباسشویی به درستی انجام نشده باشد. در این حالت باید موقعیت ها را با استفاده از راهنمایی دستی باز کنید تا مشکل حل شود.

نشت آب از دستگاه

در صورت نشت آب، مشکل می تواند تخلیه از شلنگ یا خرابی پمپ تخلیه باشد. برای اطمینان از این، شما می توانید برای رسیدن به منشاء نشت آن را ردیابی کنید. اگر نشت ناشی از فرسودگی شلنگ یا شکست پمپ باشد، با جایگزینی قطعات معیوب در تعمیرات لباسشویی می توان مشکل را حل کرد.

آب را پس از شستن تخلیه نمیکند

یکی دیگر از مشکلات رایجی که ممکن است در تعمیرات لباسشویی رخ دهد، عدم تخلیه آب مخزن پس از شستن است. این امر می تواند ناشی از خرابی پمپ تخلیه یا انسداد شلنگ تخلیه باشد. همچنین ارتفاع شلنگ تخلیه باید مناسب باشد تا عملیات تخلیه به راحتی انجام شود.

اگر شلنگ مسدود شود یا پمپ شکست بخورد، با جایگزینی قطعه معیوب در تعمیرات لباسشویی می توان مشکل را حل کرد.

تعمیرات لباسشویی

تعمیرات لباسشویی

ماشین لباسشویی روشن نمی شود

گاهی با فشار دادن دکمه روی دستگاه روشن می شود اما کار نمی کند. در این موارد اغلب دکمه سالم است و علت مشکل اختلال در سیستم داخلی است. همچنین ممکن است رخ دهد اگر موتور بیش از حد گرم شده باشد، که شما نیاز دارید که به موتور مهلت بدهید تا خنک شود.

مطالب تصادفی :  تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز

اگر به مدار داخلی دسترسی دارید و اطلاعات فنی دارید، سوئیچ های میکرو درب را نیز بررسی کنید تا مطمئن شوید که درست هستند.

هزینه تعمیرات لباسشویی و قیمت قطعات ماشین لباسشویی

هزینه تعمیرات لباسشویی بر اساس عوامل مختلف تعیین می شود. میزان خرابی و میزان تخصص مورد نیاز تعمیرکار، مدت زمانی که برای انجام عملیات تعمیر طول می کشد و قطعات یدکی مورد نیاز برای تعویض همگی در تعیین هزینه تعمیر ماشین لباسشویی مؤثر هستند.

تعمیرات لباسشویی

تعمیرات لباسشویی

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری : 09173472414