تعمیرات لباسشویی آاگ

نمایندگی مرکزی aeg

تعمیرات لباسشویی آاگ

عنوان مطالب

در این مقاله از سایت شیراز تعمیرات به شرح موضوع تعمیرات لباسشویی آاگ خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

اوت ماشین لباسشویی تعمیر نمایندگی

تعمیرات لباسشویی آاگ

تعمیرات لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی AEG یکی از بهترین برندهای ایران است که سابقه آن به سال ها پیش برمی گردد، افرادی که از این ماشین استفاده می کنند از عملکرد ماشین خود بسیار راضی و خشنود هستند.

مهم این است که ماشین های لباسشویی پس از مدتی ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند، این مشکلات در ماشین لباسشویی AEG خیلی دیرتر از دیگر ماشین های لباسشویی ظاهر می شوند که کیفیت برند را نشان می دهند.

مهم ترین چیز در تعمیرات لباسشویی آاگ استفاده از قطعات اصلی است، بنابراین اگر مشکلاتی را در دستگاه خود می بینید، مطمئن باشید برای حفظ کیفیت دستگاه خود با نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ تماس بگیرید.

مراحل ثبت درخواست سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی AEG

تماس با یکی از مراکز تعمیرات لباسشویی آاگ و ثبت درخواست خدمات و تعمیر

ثبت نام درخواست آنلاین از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین

تماس های کارشناسان و مشاوره تلفنی

حضور تعمیرکار با هماهنگی قبلی در خانه برای عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ

شروع مراحل عیب یابی و تعیین هزینه تعمیرات لباسشویی آاگ

تامین قطعات و جایگزینی آن

دستگاه تست شده و تحویل به مشتریان

ارائه فاکتور و گارانتی کتبی

تعمیر ماشین لباسشویی AEG

مشکلاتی که ممکن است باعث خرابی دستگاه شما شود عبارت اند از: صدای زیاد در دور خشک کن، وارد نشدن آب به رختشویی، تخلیه نکردن آب، ماشین لباسشویی استوپ در حین کار، روشن نشدن، تکان خوردن در حالت خشک کن، رختشویی کثیف، بوی بد پس از شستن و … است.

مطالب تصادفی :  تعمیرات لباسشویی ال جی

این مشکلات را می توان به راحتی حل کرد، در مورد هر یک از مشکلات مربوط به تعمیرات لباسشویی آاگ و علت این نقص ها بیشتر توضیح خواهیم داد.

عیب یابی ماشین لباسشویی AEG  در خانه

تعمیرات لباسشویی آاگ

تعمیرات لباسشویی آاگ

مهم ترین بخش برای تعمیرات لباسشویی آاگ عیب یابی است، در صورتی که عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ به درستی انجام نمی شود، علاوه بر تعمیر نکردن ماشین، ممکن است بخش های دیگری نیز آسیب دیده باشد.

عیب یابی ماشین لباسشویی AEG باید توسط یک متخصص با تجربه انجام شود، اگر عیب یابی به درستی انجام شود، تعمیر به راحتی انجام می شود.

تایمر الکترونیکی در مدل های قدیمی رختشویی آاگ وظیفه تعیین شستن و تغییر فرایند را داشته است، تایمر می تواند با اتصال، خاک پلاتین، نوسان دچار مشکل شود.

برد الکترونیکی در نسل جدید رختشویی AEG مسئول تایمر است، بیشتر مشکلات برد الکترونیکی به دلیل نبود محافظ قدرت و تغییرات ولتاژ و آمپر مشاهده می شود.

تعمیرات لباسشویی آاگ به‌دلیل مشکلات درب

اگر درب دستگاه شما باز نشود، باید در اولین فرصت برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ اقدام کنید. البته اگر درب آن بسته نشود هم باید همین‌کار را کرد:

  1. تعمیرات لباسشویی آاگ

    تعمیرات لباسشویی آاگ

    اگر درب دستگاه شما بسته نشود، در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ ابتدا قفل درب و میکروسوئیچ دستگاه را بررسی می‌کنند. اگر هرکدام از این قطعات مشکل داشته باشند، برای تعمیر لباسشویی آاگ باید آنها را تعویض کرد. البته اگر یک شئ خارجی مانع بسته شدن درب شده و یا Anti-Flood روشن باشد، تعمیر ماشین لباسشویی AEG ساده‌تر است

  2. اما اگر درب دستگاه باز نشود، برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ باید ابتدا به‌ترتیب قطع بودن جریان ورودی برق و جریان برق خانه و فیوز را بررسی کرد. اگر دستگاه قدرت الکتریکی کافی را دریافت می‌کند، ممکن است چرخه شستشو به پایان نرسیده باشد و یا آب موجود در وان کاملا تخلیه نشده باشد. در این صورت نمی‌توانید درب دستگاه را باز کنید.

اگر همچنان درب دستگاه شما باز یا بسته نمی‌شود، برای تعمیر ماشین لباسشویی AEG قدیمی و یا جدید خود از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

تعمیرات ماشین لباسشویی AEG به‌دلیل نشت آب

نشت آّب  یا همان آبریزی ماشین لباسشویی یکی از ایرادات آزاردهنده این دستگاه است. برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ درصورت نشت آب پیش از هرکاری محکم بودن کوپلینگ شیلنگ آب بررسی می‌شود. این مسئله شایع‌ترین علت نشتی آب در ماشین لباسشویی AEG است.

اگر کوپلینگ محکم بود، متخصص تعمیرات لباسشویی آاگ محکم بودن فیلتر پمپ تخلیه را بررسی خواهد کرد. چون اگر فیلتر پمپ محکم نباشد، آب نشت خواهد کرد. وجود پارگی و آسیب‌های دیگر در شیلنگ تخلیه در ماشین لباسشویی AEG مدل Lavamat و مدل‌های دیگر هم باعث نشت آب می‌شود.

تعمیرات لباسشویی آاگ

تعمیرات لباسشویی آاگ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری : 09173472414