بوش آلمان

در این مقاله از سایت شیراز تعمیرات به شرح موضوع بوش آلمان خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

بوش آلمان یکی از برندهای معروف و موفق در زمینه مهندسی است که بیشتر از یک قرن تجربه کاری مفید و موفقیت آمیز در این زمینه دارد. بوش یک شرکت جهانی است که محصولات مهندسی تولید می کند.

بوش آلمان

بوش آلمان

این شرکت آلمانی دفتر مرکزی خود را در گرلینگن دارد و در بیشتر کشورها. دارای نمایندگی می باشد.

این شرکت آلمانی در چهار شعبه عمومی فعالیت می کند و یک برند معتبر در هر یک از چهار شعبه است. روش های سخت افزاری و نرم افزاری موبایل، لوازم خانگی محبوب، ابزارهای صنعتی و… آن ها از جمله محصولاتی هستند که این شرکت به صورت حرفه ای تولید می کند.

این شرکت ها برای گسترش کار و عظیم تر شدن کار خود خود خرید می کنند که بزرگترین آن ها Rexroth است که در بخش فناوری صنعتی کار می کند. در این مقاله به این برند اشاره خواهیم کرد.

تاریخچه ایجاد برند بوش آلمان

برند بوش آلمان توسط یک جوان آلمانی به نام رابرت بوش ابداع و ساخته شده است که در سال ۱۸۸۶ کارگاهی در اشتوتگارت ایجاد کرد.

در سال های پس از استقلال، این کارگاه توانست به خارج از آلمان برود و کسب و کار خود را توسعه عظیمی بدهد.

اولین پروژه بزرگ این شرکت ک موفق به انجام آن شد بهینه سازی ساخت پیل های خودرو بود و توانست از سال ۱۸۹۷ بزرگترین تولیدکننده پلاگین های جرقه خودرو باشد و شناخته تر از قبل شود.

پس از آن رابرت بوش در سال ۱۸۹۸ اقدام به ورود به بازار بریتانیا کرد و شعبه ای از شرکت خود را در لندن تأسیس کرد.

با این اقدام شروع بین المللی برند بوش آلمان آغاز شد و در قرن بیستم توانست محصولات خود را جهانی کند و وارد بازار آمریکا شود و پله ی عظیم دیگری را صعود کند.

تولد دوباره برند بوش

بوش آلمان

بوش آلمان

در سال ۱۹۴۲ رابرت بوش بنیان گذار برند بوش درگذشت و این شرکت در جنگ جهانی دوم شرکت داشت و آسیب های زیادی را متحمل شد اما او می توانست کارخانه را دوباره شروع کند.

در روزهای اولیه بازسازی و شروع دوباره بوش آلمان، این شرکت مواد اولیه برای تولید نبود، این شرکت توانست با تبادل اقلام و معرفی یخچال ها، ماشین های لباسشویی و مخلوط کن ها به بازار، محصولات خود را دوباره تولید کند.

هدف بوش از تولید این محصولات در آن زمان آسان کردن کارهای خانه و صنعتی بود. و سپس او توانست محصولات دیگری مانند بوشینگ را به بازار وارد کند تا شن و ماسه، حفاری، برش و بستن پیچ گوشتی ها را انجام دهد تا در دو زمینه لوازم هم دستی داشته باشد.

محصولات خانگی بوش

پس از جنگ جهانی دوم، نیاز مردم به لوازم برقی و لوازم آشپزخانه دوباره افزایش یافت. بوش آلمان علاوه بر ماشین لباسشویی و یخچال، تولید دیگر محصولات لوازم خانگی را آغاز کرد تا بتواند سود بازار را به کلی در دست گیرد.

در دهه ۱۹۵۰ برند بوش وارد صنعت الکترونیک شد و توانست ترانزیستور را به بازار معرفی و عرضه کند. پس از آن بوش گسترش تمام عیاری در این صنایع داشت.

رنگ آمیزی محصولات بوش

بوش آلمان

بوش آلمان

 

چرا بوش محبوب است؟

تا کنون با کلیات این برند بوش آلمان آشنا شده ایم، اما چرا برند بوش آلمان اینقدر محبوب و موفق در کار خود  است؟

بوش یکی از لوازم خانگی برتر است و مورد توجه خاص مردم است. یکی از دلایل محبوب بودن بوش تنظیم سوابق در مورد کاهش و صرفه جویی مصرف انرژی است.

این شرکت به این دلیل که محصولاتش کم مصرف هستند، بسیار محبوب شده است. نه تنها کیفیت بالایی دارند، بلکه انرژی را نیز صرفه جویی می کنند.

بوش آلمان

بوش آلمان

تماس فوری : 09173472414