آموزش تعمیر لباسشویی درشیراز

آموزش تعمیر لباسشویی درشیراز

آموزش تعمیر لباسشویی درشیراز

عنوان مطالب

آموزش تعمیر لباسشویی درشیراز شامل دو بخش تعمیر مکانیکی، عیب یابی و تعمیرات الکترونیکی در برد است. از این رو نمایندگی تعمیرات موسوی (شیراز تعمیرات) تلاش کرده تا با استفاده از تجهیزات و متد به روز و متخصصان  با تجربه زمینه را فراهم کند تا تعمیرات راحت شود.
آموزش تعمیر لباسشویی درشیراز

آموزش تعمیر لباسشویی درشیراز

عیب یابی صدا در لباس شویی

طبق تحقیقات متخصصان ما در نمایندگی موسوی و برای آموزش تعمیر لباسشویی درشیراز :اگر صدای غیرطبیعی زیادی به یکباره و بدون هیچ مقدمه ای در رختشویی ظاهر شود، نشان می دهند که مشکل در پمپ خالی کننده است.
اما اگر این صدا در طول زمان و در عرض چند هفته یا حتی ماه ظاهر شود، مشکل عمده ای است، مانند شکست بلبرینگ های دیگ  یا یاتاقان های حرکتی است .
آموزش تعمیر لباسشویی درشیراز

آموزش تعمیر لباسشویی درشیراز

نمایندگی موسوی(شیراز تعمیرات) پیشنهاد می کند که اگر متوجه یک صدای غیرطبیعی (البته کم) شدید، به سرعت سعی خواهید کنید لباسشویی خود را تعمیر کنید، زیرا این مشکل در ابتدا با هزینه های بسیار پایین حل می شود و با گذشت زمان می تواند باعث خسارت به سایر قسمت های لباسشویی شود و هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی افزایش یابد.
یاتاقان ها و کاسه های نمد باید در رختشویی مجاز و با اجزای رختشویی های اصلی و پرس جایگزین شوند و در غیر این صورت در کمتر از ۶ ماه دوباره با رختشویی مشکل خواهید داشت.
آموزش تعمیر لباسشویی درشیراز

آموزش تعمیر لباسشویی درشیراز

زمان مورد نیاز برای تعمیرات اساسی بستگی به نظر متخصص این کار دارد و حدودا ممکن است یک هفته طول بکشد.

لرزش در لباسشویی

لرزش های ممتد و تکان خوردن شدید لباسشویی ، حتی در برخی موارد، حرکت رختشویی به سمت  جلو نشان دهنده شکست کمک یا قوس برداشتن دیگ  است.
رختشویی از ۲ تا ۴ کمک استفاده می کندکه به حفظ و جلوگیری از آسیب به بدنه ماشین لباسشویی کمک می کند که به دلیل نشت آب و زنگ زدن می تواند حالت الاستیک خود را از دست بدهد.
در صورت عدم عملکرد کمک، لرزش  در رختشویی ملموس تر می شود، اگر تعویض کمک  ماشین لباسشویی و  تعمیر آن بلافاصله انجام نمی شود، ممکن است بخش های دیگری مانند کابل، میکروسیچ، یاتاقان، موتور و تسمه آسیب ببینند.
البته عدم همسویی پایه ها نیز می تواند عامل ارتعاشات رختشویی باشد که با فرض تنظیم پایه ها، نقص های فنی رختشویی را بررسی می کنیم.

 تمیز نشدن لباس ها

از آخرین دفعه ای که لباسشویی خود را به سرویس برده اید چقدر میگذرد؟

مطالب تصادفی :  تعمیر درب ماشین لباسشویی بوش

باید بدانید که اگر لباسشویی بعد از مدتی سرویس نشود باعث میشود که لباس ها به خوبی تمیز نشوند و مقداری چرک بر روی آن ها باقی بماند.

بهتر است حدودا سالی یک بار برای افزایش عمر لباس شویی خود آن را سرویس کنید.

آموزش تعمیر لباسشویی درشیراز

آموزش تعمیر لباسشویی درشیراز

البته گزینه های دیگری برای تمیز نشدن لباس ه به طور کامل وجود دارد  مانند :

انتخاب برنامه شستشوی  نا درست

ریختن بیشتر از حد مورد نیاز پودر لباس شویی یا مایع لباس شویی

قرار داشتن لباس برای شستشو بیستر از حد اندازه و مورد نیاز

جرم گرفتگی اجزای ماشین و سبد آن

نیز میتواند باعث تمیز نشدن لباس های شما شده باشد ، برای رفع این مشکل حتما با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی تماس بگیرید و درخواست سرویس لباسشویی خود را ثبت کنید .

همچنین می تواند دلیل ناپاکی لباس های شما باشند، حتما با نمایندگی موسوی برای رفع این عیب تماس حاصل فرمایید همینطور میتوانید برای سرویس ماشین خود با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما

اگر خرابی یا مشکلی در ماشین لباس شویی  وجود داشته باشد، دستگاه این نقص را به عنوان خطا در صفحه نمایش نمایش خواهد داد. شما میتوانید برای پیدا کردن هر عیبی که لباسشویی تان دارد با ما تماس بگیرید تا شما را در پیدا کردن مشکل راهنمایی کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری : 09173472414